PŘEJÍT DO SEKCE

ESTHETIC CENTER

Neinvazivní péče o pleť a tělo bezbolestně

Vážení a milí klienti a klientky,
změna provozovny - autobusem 9 minut z Vysočanské 

 Praha 9 - Kbely, Mladoboleslavská 425 viz. www.hubnuti-kosmetika.cz


Nově otevřené  moderní Estetické centrum
účinně řeší Vaše problémy s hubnutím, celulitidou, otoky, omlazením, akné aj. Nabízíme Vám špičkové přístrojové technologie bez bolesti. Najdete nás v ulici Mladoboleslavská 425/9 (9minut od I´M FIT) Praha 9- Kbely (parkování před provozovnou).

Specializujeme se na neinvazivní zákroky zaměřené na omlazení, liftingy, liposukce, zpevnění těla, odstranění celulitidy, epilace a ošetření akné.  Nastává totiž doba neinvazivní péče. Co to znamená v praxi? Neinvazivní ošetření, neboli nechirurgické zákroky jsou pro vaše tělo mnohem šetrnější, vše je bezbolestné, rychlé, účinné, pohodlné a budete se cítit skvěle. Výsledky vidíte ihned.

Štíhlá a sexy – sen každé ženy.Vypadat mladě, mít obličej bez vrásek, být stále upravená, mít štíhlou postavu a působit sexy. Která žena by to nechtěla? Příroda k nám sice v tomto směru často není spravedlivá a nenaděluje všem stejně, ale naštěstí jsme tu pro Vás, abychom Vám s přebytečnými vráskami či s pár kily navíc  snadno pomohli.

Využíváme nejmodernější přístroje ověřené ve státech, kde mají péči o krásu v malíčku. Kromě běžných služeb sestavíme i individuální program. Prioritou pro nás je kvalita a Vaše spokojenost.

Vsaďte na nás a my vám pomůžeme.