I'M FIT
Masáže pro regeneraci, uvolnění a hýčkání těla a duše, čas pro odbourání svalového napětí a stresu.
Fyzioterapeutické procedury pro odstranění fyziologických potíží a dysbalancí skeletového i svalového systému.

Relaxační masáž

Příjemná relaxační masáž a přesto účinná v boji s každodenním stresem. Masážní aromatický balzám se směsí nejkvalitnějších aromatických olejů poskytuje příjemné uvolnění. Jemnou masáží pronikají vzácné silice do celého Vašeho organismu, pomáhající odstraňovat všechny obtíže a vy si vychutnáte opravdový relax.


Klasická masáž

Jedná se o masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení svalstva.


Sportovní masáž

Sportovní masáž slouží hlavně k odstranění nahromaděné únavy ze sportu. Provádíme ji jednou až dvakrát týdně. Po této masáži je vhodný krátký odpočinek. Sportovní masáže slouží především k osvěžení, rychlejší regeneraci a rychlému odstranění únavy. Jejich další význam je především preventivní, přispívají k lepší regeneraci svalů, brání zkracování svalů a zvyšují jejich ohebnost.


Čokoládová masáž

Blahodárný vliv masáže působí tak, že kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí. Během několika minut se Vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Obohacuje pokožku minerály jako vápník, draslík nebo hořčík. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.
Masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Čokoládová masáž je jedna z nejvíce uvolňujících, nejcitlivějších (a možná i nejsmyslnějších) masáží.


Medová masáž

Jedná se o starou a osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu, která využívá výborných účinků medu (především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých a nežádoucích usazenin, které mohou být i toxické povahy – tedy „jedy“ pro tělo. Medová masáž dokáže tyto látky odstranit nejen z povrchu buněk, ale i z hloubky tělesných tkání, a to například v okolí páteře, kde se po celou dobu našeho života usazují. Toxiny způsobují oslabování organizmu, což může mít za důsledek vznik různých nemocí. Jedná se o masáž zad a šíje, zlepšuje stav a výživu pokožky v masírovaných oblastech, prohřívá a tonizuje. Medová masáž umožňuje svou podstatou provádění, tedy „tzv. pumpováním“ za pomoci medu, na rozdíl od klasické masáže uvolnění toxinů z těla. Dále pomocí stimulace reflexních zón je možné touto masáží příznivě ovlivňovat i orgány v těle. Také napomáhá k silnému oživení celého organizmu. Je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu a napětí, nervových poruchách a stavech neklidu.


Lávové kameny

Dokáže tělo zbavit chronické únavy a nabít jej novou energií. Masáž je velmi intenzivní, naprosto bezbolestná a uvolňující. Během masáže budete vnímat hluboký klid a pocit vyrovnání, který vydrží několik dalších dnů. Masáž navozuje hlubokou relaxaci a vybízí ke spánku.


Naši maséři

Každý den v týdnu je k dispozici pouze jeden z našich masérů, kteří se střídají dle předem stanoveného plánu.

  

 


CENÍK

25 min 55 min 85 min 115 min
Klasická masáž 350 Kč 700 Kč 1050 Kč 1400 Kč
Sportovní masáž 350 Kč 700 Kč 1050 Kč 1400 Kč
Relaxační masáž 350 Kč 700 Kč 1050 Kč 1400 Kč
Balíčky (klasická, sportovní, relaxační)
Balíček 3 masáží / 60 minut 610 Kč / Masáž 1830 Kč
Balíček 5 masáží / 60 minut 550 Kč / Masáž 2750 Kč

*Platnost balíčku je 3 měsíce od data zakoupení.

Speciální masáže

55 min 85 min 115 min
Lávové kameny 800 Kč 1400 Kč
Baňková masáž 800 Kč
Medová, čokoládová 800 Kč 1200 Kč
Lymfodrenáž ruční 800 Kč 1200 Kč


Masáží to nekončí!
…zakoupením některé z procedur je pro Vás také vstupenkou do wellness zóny.