I'M FIT

Vyzkoušejte I’m Fit wellness fitness za speciální cenu 120,-Kč (bežný vstup 500,-Kč).

Poplatek uhradíte při vstupu na recepci klubu (karta, hotovost).

Až se stanete členem klubu, odečteme Vám 200,- Kč z první platby.

Ukázkový vstup lze využít pouze jednou, registruje se na konkrétní osobu.

Pro starší 16-ti let.

Ukázkový vstup obsahuje:

  • veškeré služby našeho klubu – fitness i wellness, můžete navštívit také studiové lekce
  • časově neomezený vstup v libovolný den a hodinu
  • ručník a prostěradlo
  • kosmetické pomůcky v šatnách

 

Mám zájem o ukázkový vstup do
I’m Fit wellness fitness Vysočany

Tímto souhlasím, aby společnost I'M FIT s.r.o., se sídlem společnosti Náchodská 2552, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice, IČ: 25534327
DIČ: CZ25534327 ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala, shromažďovala a uchovávala mé osobní údaje. Beru na vědomí a souhlasím, že tyto osobní údaje budou zpracovávány společností I'M FIT s.r.o a dále zpracovatelem, se kterým bude mít společnost I'M FIT s.r.o. uzavřenou smlouvu ve smyslu § 6 zákona o ochraně osobních údajů. Souhlasím, že mé osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v klientském registru společnosti I'M FIT s.r.o. pro účely předávání propagačních informací spojených s produkty a službami, které společnost nabízí v souladu s ustanoveními zákona o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že požádám li společnost I'M FIT s.r.o. o informaci o zpracování mých osobních údajů, je společnost I'M FIT s.r.o. povinna v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů mi informaci bez zbytečného odkladu předat, a pokud zjistím nepřesnosti v údajích zpracovávaných společností I'M FIT s.r.o.
jsem oprávněn/a žádat, aby společnost I'M FIT s.r.o. provedla opravu, doplnění, blokaci či likvidaci mnou poskytnutých osobních údajů. Shora uvedený souhlas uděluji na dobu 3 měsíců.