„Nejsme součástí obchodování s krásou. Péče o pleť není o kráse ani rozmazlování, luxusu, požitku, nebo tělesných půvabech. Pečovat o pleť je totéž jako pečovat o chrup. Je to zdravotní nezbytnost. A samozřejmě v důsledku této péče budete vypadat lépe, ale to je druhotná věc..“

Jane Wurwand, zakladatelka IDI a Dermalogica

Zcela zásadní odlišnost od dalších společností je v tom, že Dermalogica je výzkumný a vzdělávací institut, nabízející i své přípravky, ne kosmetická značka s podpůrným vzdělávacím systémem. International Dermal Institut vznikl v roce 1983, prováděl výzkum pleti a poskytoval postgraduální studium profesionálům v oboru kosmetičkám a masérům. Ti se následně sháněli po přípravcích, které by odpovídaly jejich nově nabytým znalostem a potřebám, které na tehdejším trhu zcela chyběly. V roce 1986 byly proto vyvinuty první produkty, které se značně vymykaly tomu, co trh nabízel jednoduše poprvé v historii se nehledělo na formu ale výhradně na obsah a to z hlediska absolutně nových kritérií. Dermalogica není „bio“  ani „organická“ kosmetika. Je společností, která využívá moderní západní výzkum i přírodní složky a východní odkazy tak, aby dosahovala co nelepších výsledků (diagnoza pleti využívá principů čínské medicíny).

 • nejdeme s trendy hledáme prostě jen nejlepší řešení pro problémy s pletí
 • nejde nám o rozmazlování, ale o vzdělávání koncových klientů tak, aby se orientovali v potřebách své pleti i v široké nabídce dnešního trhu
 • nepodporujeme lživou reklamu, neslibujeme zázraky, zmizení a vylepšení problémů do určité doby apod., garantujeme jen realistické výsledky na základě obsahu přípravků a jejich profesionálního doporučení
 • absolutně odlišná salonní profesionální péče žádné „menu“, žádné určené postupy každé ošetření je unikátní, pokaždé jiné
 • respektujeme autentičnost profesionálů a požadavky jejich klientů
 • zákazníci mají nárok na poradenství zdarma a „recept“ Face mapping sheet na základě analýzy momentálního stavu pleti při každém ošetření
 • netestujeme produkty ani ingredience na zvířatech
 • žádné složité používání a aplikace pokud chceme veřejnost naučit o pleť pečovat konstantně, nesmí to být složitější než čištění zubů
 • použité jsou pouze účinné a bezpečné přírodní ingredience chceme co nejzdravější pleť, ale bez vedlejších účinků
 • 1. společnost na světě, která uvedla na každém obalu kompletní seznam ingrediencí
 • 1. společnost na světě, která ve svých reklamních materiálech fotí nenalíčené „modelky“ a „modely“
 • kromě produktů i vlastní profesionální koncepce a terapie Face Mapping, Skin Bar, Microzones.
 • vysoce aktivní formule první krémy s 20% obsahem vitaminu C
 • minimum zbytečné vody ve všech produktech
 • žádná umělá parfemace
 • žádná umělá barviva
 • žádné minerální oleje a ropné deriváty

OTEVÍRA DOBA 

PO    10-19
ÚT    10-19
ČT    10-19

Za prováděná ošetření je odpovědná profesionální Dermalogica terapeutka
Ekaterina Kasprik
>>> www.Beauty-Face.cz <<<

tel. 608 211 348

REZERVACE

Objednání služeb na recepci I´M FIT fitness
Po-Ne 8:00 – 21:00
tel. 211 138 151


NABÍDKA A CENÍK KOSMETICKÝCH SLUŽEB

Kosmetická ošetření Dermalogica     Masáže
Peelingové programy Lash Filler
Estetické zákroky Depilace
Radiofrekvenční lifting Mezoterapie     

 


FACE MAPPING – analýza pleti
15 min., zdarma

Jedinečná analýza pleti Face Mapping odpoví na Vaše otázky přesně tak, aby přinesla co nejrychleji požadované výsledky. Dermalogica terapeutka důkladně prozkoumá Vaši plet‘ a na základě této analýzy navrhne ošetření, doporučí přípravky na domácí použití, jež zaručí optimální výsledky pro všech 14 zón obličeje. Odnesete si přehlednou analýzu v písemné podobě.

SKIN BAR – seznámení s přípravky Dermalogica
20 min., zdarma
Seznamte se zblízka s našimi přípravky – vyzkoušejte si je na vlastní pleti.
U tohoto “baru“ se po analýze pleti Face Mapping dozvíte vše o našich přípravcích a naučíte se jejich správnému používání za asistence terapeutky.ProSkin DERMALOGICA ošetřenípéče pro jakýkoliv typ a stav pleti “připravená na míru“

Související obrázek

Řekněte sbohem typizovaným ošetřením, ze kterých si nikdy nemůžete vybrat. Dermalogica profesionální ošetření zohledňuje na 100 % všechny momentální i dlouhodobé potřeby vaší pleti. Díky zónové analýze pleti je Face Mapping pokaždé jedinečně připravený na míru. Myslí na vaši každodenní péči, momentální stav a potřeby všech jednotlivých zón.

Ošetření kombinuje vše, co potřebujete pro ozdravení a udržení vaší pleti co nejdéle mladistvé – profesionální dvojí čištění, exfoliaci, extrakci, masáž a masku.

ProSkin 30 min., 700 Kč
ProSkin 30 je personalizované ošetření zaměřené na nejvýznamnější problém pleti, provedené v přijatelném časovém rozmezí

ProSkin 60 min., 1.200 Kč
ProSkin 60 je personalizované ošetření, které řeší všechny potíže s pletí a umožní vytvořit plně senzorický prožitek umocňující odpočinek a relaxaci.

ProSkin 90 min., 1.400 KčPeelingové programy
Pro Power Peel je biologický aktivní dvojfázový peeling, který zjemňuje hrubost pleti, léčí akné, vyhlazuje jemné vrásky a napravuje pigmentaci v pleti.
Doporučeno 3-6 ošetření v rozmezí 1-4 týdny po konzultaci s pleťovým terapeutem.
Při zakoupení kůry dostanete balíček domácí péče zcela zdarma.
Po skončení celé kůry vám bude odměnou 30 ti minutové hydratační ošetření zdarma.
Pro Power Peel 30 min. 900 Kč
Expresní 30-ti minutové ošetření vysoce aktivním chemickým peelem ProPower Peel, přizpůsobené potřebám vaší pleti. Toto intenzivní ošetření vyhlazuje pokožku a zaměřuje se individuálně na projevy akné, hyperpigmentace či předčasného stárnutí.
Pro Power Peel 60 min. 1300 Kč
Maximálně účinné a plně přizpůsobené: nikdy jste neměli ošetření chemickým peelem, jako je toto! Komplexní 60-ti minutové ošetření spojuje náš ProPower Peel s pokročilými technikami ošetření pleti, individuálně přizpůsobené na neustále se měnící potřeby vaší pokožky.

Diamantová Mikrodermabraze
Diamantová dermabraze je profesionální kosmetická procedura, která pracuje na principu jemného mechanického peelingu (obrušování) kůže pomocí speciálních nástavců, které jsou pokryty diamantovou drtí různé velikosti. Dermabrazí se odstraní odumřelá vrstva kůže, která se tak čistí, oživí a zlepší se její prokrvení. Po ošetření je pleť svěží a hladká. Tato efektivní a nebolestivá procedura je vhodná pro všechny typy pletí, pro ženy i muže. Metoda diamantové dermabraze je v USA v současné době nejžádanější metodou neinvazivní kosmetické dermatologie.

Využití diamantové dermabraze:

 • vysoce efektivní ošetření vrásek, zjemnění mimických vrásek
 • vylepšení vzhledu jizviček po akné, neštovicích, pooperačních jizev a strií
 • redukce pigmentových a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti
 • ošetření unavené pleti, regenerace a omlazení
 • ošetření mastné pleti, zatažení pórů
 • zjemnění a vyhlazení tzv. trudovité pleti

Doporučujeme 3-8 ošetření podle stavu, únavy a stáří pleti a to v intervalu 14 dní až tří týdnů.

ProPower Peel 30
30min 900
ProPower Peel 60
60min 1300
Diamantová Mikrodermabraze
60min 1000

Radiofrekvenční Lifting

Speciální ošetření, které je vysoce účinné a bezpečné. Vhodné zejména pro ty, kteří se cítí moc mladí na odstranění nedostatků pleti pomocí skalpelu, ale staří na péči o pleť s obyčejnými kosmetickými přípravky. Ideální na zpevnění mírného až středně těžkého ochabnutí pokožky a kontur obličeje, redukci přebytečných tukových polštářků a odstranění celulitidy.

Co je radiofrekvence
Radiofrekvence se v estetické medicíně využívá již mnoho let. Radiofrekvenční vlna proniká do pokožky, přibližně 15 – 20 mm do tkáně, kde dokáže zvýšit teplotu a zahřát buňky až na 48ºC. Zvýšená teplota stimuluje metabolismus buněk a podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Cílené prohřátí kolagenu a elastinu má za následek jejich smrštění, což vede k okamžitému vypnutí pokožky a stimulaci tvorby nových kolagenových a elastinových vláken. Pro zvýšení účinku se během ošetření používají esenciální oleje, séra, gelové přípravky s vysokým obsahem účinných látek. Mezi jednotlivými ošetřeními je nutné dodržovat zvýšený pitný režim. Po ošetření se může vyskytnout lokální zarudnutí, při vysoké intenzitě i mírný otok. Trvalost výsledku závisí na struktuře tkání, ošetřované oblasti, věku klienta, metabolismu, ale i od životosprávy, pitného režimu a celkového životního stylu.

Výhody procedury
• vyhlazení vrásek a nedokonalosti pleti
• odstranění kruhů a váčků pod očima
• odstranění dvojité brady
• ošetření jizev
• uvolnění obličejového svalstva
• příjemné, relaxační ošetření
Kontraindikace radiofrekvence
Srdečná onemocnění, kardiostimulátor, poruchy srážlivosti krve, poruchy cévního systému. Těhotenství a kojení. Rakovina. Kovové protézy, implantáty, nitroděložní kolečka a piercing v ošetřované oblasti. Akutní infekční procesy, záněty, poranění, alergie.

Ošetření obličeje
45min 990
Ošetření obličeje + krku + dekoltu
70min 1300
Ošetření očního okolí
30min 600
*Při zakoupení balíčku 6 ošetření sleva 10%

Mezoterapie – mikrojehličkování

Mikrojehličkování neboli je elegantní a vysoce účinná metoda, která stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Je efektivní pro omlazení a zpevnění pleti, vyhlazení jemných vrásek, účinná při léčbě jizev, strií, akné, hyperpigmentace i rozácey .

Mikrojehličkování je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na ošetření křehké pokožky okolí očí a krku. Koncept mikrojehličkování je založen na vlastnosti samoobnovovací schopnosti pokožky. Jehličky vytváří v pokožce mikrotraumata, která při procesu hojení spouštějí novou syntézu kolagenu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka.

Kromě stimulace tvorby kolagenu mikrojehličkování také vytváří kanálky, kterými jsou účinné látky absorbovány mnohem rychleji a efektivněji. Proto každá takováto účinná látka ve spojení s mikrojehličkováním rychle prostupuje do oblasti, kam je určena. Léčebný účinek výživných látek, např. sér, je tak mnohonásobně vyšší. Studie prokazují, že použití mikrojehličkování může zvýšit účinnost takovéto topické terapie až o několik set procent.

Výhody
Vhodná pro všechny typy pokožky
Může být používána na obličeji, krku, dekoltu a jiné části těla
Nepoškozuje pokožku (není ablativní)
Nevyvolává citlivost pokožky na UV záření
Bez rizika změny barvy kůže
Vhodná i pro tenkou pleť
Vhodná i pro pleť po chemických peelinzích nebo laseru
Pro komfort pacientů mohou být použita topická anestetika
Krátká doba hojení
Proceduru je možné opakovat
Finančně výhodná metoda

Související obrázek

Indikace
Je to alternativa k drobným faceliftovým procedurám. Je např. možné dosáhnout skvělého výsledku v oblasti nad očima, a to díky přirozenému zpevnění pokožky kolem obočí.

Posílení jemné kůže
Je to vhodná alternativa ablativního resurfasingu u pacientů s tenkou kůží. Téměř bezbolestná a finančně výhodná terapie oproti neablativní laserové terapii (frakční laser).

Vyhlazování jemných vrásek
Mikrojehličkování vyvolává přirozenou syntézu kolagenu, významně zvyšuje penetraci účinných látek a tudíž léčebný účinek topických výživových sér je mnohonásobně vyšší

Akné a jizvy
Mikrojehličkování zlepšuje texturu pokožky a zmenšuje velikost pórů. Snižuje viditelnost jizev po akné, zlepšuje vzhled jizev po planých neštovicích,zlepšuje vzhled starých jizev a jizev po operacích.

Hyperpigmentace
Redukuje pigmentové skvrny, pomáhá rozptýlit nahromaděné melanocyty v podkoží. Ohraničené okraje pigmentových skvrn mizí, pleť získává rovnoměrný barevný tón.

Péče po ošetření
Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění. Tento efekt vymizí v průběhu 24 – 48 hodin. Po tuto dobu doporučujeme na pleť aplikovat pouze hydratačně – regenerační sérum. Make-up doporučujeme používat až po úplném zhojení pokožky (po 48 hod). Předčasné použití make-upu by mohlo zvýšit riziko vzniku hyperpigmentací, protože by se make-up mohl dostat do vytvořených mikrokanálků. Mohlo by také dojít ke vzniku zánětlivého procesu ošetřené pokožky. Běžný režim péče doporučujeme obnovit po úplném zhojení ošetřované pleti (za cca 5-7 dní).
Doba ošetření: 60 až 90 minut
Způsob aplikace: DermoPen (mikrojehličkování)
Frekvence: 1x měsíčně
Počet nutných ošetření je vždy stanovený v průběhu konsultace s kosmetičkou

Ošetření obličeje
60min 1500 Kč
Obličej + dekolt
90min 1900 Kč
Oční okolí
40min 1000 Kč
Ošetření vlasových folikul
60min 1300 Kč

*Při zakoupení balíčku 5 ošetření sleva 10%


LASH FILLER – Laminace řas a hloubková výživa od italské značky InLei
Vaše řasy budou krásně přirozeně natočené, silnější, hustší, opticky prodloužené a načerněné. Efekt vydrží 6-8 týdnů.
Řada Inlei Lash Filler je celá vyrobena v Itálii. Klinicky prověřené jsou proto nejen jednotlivé přípravky, ale i jejich vzájemné působení od odlíčení, přes natáčení, barvení, až po poslední krok výživy.Výsledek obrázku pro lash filler

Výsledky po aplikaci Lash Filler na Vaše řasy
Zesílení průměru řasy až o 24% (během 3 aplikací).
Natočení řas až o 31% výraznější než u klasické trvalé (po 1 aplikaci).
Posílení obsahu skutečného keratinu v řase.
Zvýraznění, lesk a výživa přírodních řas.
Můžete si vybrat ze 2 druhů zatočení – Natural Curl a Perfect Curl.
Hypoalergenní, nepoužívá se žádné lepidlo jako u prodlužování řas.

Závěrečná výživa Lash Filler
Výživa Lash filler se váže přímo na bílkoviny v řasách a působí až 3 měsíce od natočení. Oproti Lash botoxu, který ulpívá jen na povrchu řasy, se Lash Filler nevymývá. Opravuje řasu doslova zevnitř.

Účinné látky v Lash Filleru
Panthenol, Hydrolyzovaný keratin, Biotinoyl Tripeptid-1

Kdy pro Vás toto ošetření není vhodné?
Máte přecitlivělost na kteroukoliv ze složek přípravku
Máte poranění nebo zánět v oblasti oka nebo očního okolí
Máte ekzém v očním okolí
Absolvovala jste v nedávné době operaci oka nebo očního okolí
Jste nemocná
Máte menstruaci (počítají se i 2 dny před a 2 dny po)
Jste těhotná

Lash Filler
60min 1100 Kč

MASÁŽE

Masáž Obličeje
Masáž obličeje je vysoce ceněná pro své relaxační účinky.
Příznivým efektem masáže obličeje je zpevnění pokožky, která má s přibývajícími roky tendenci povadat a vytvářet tak vrásky. Při masáži se zlepšuje její prokrvení a pružnost svalů, díky čemuž se pleť viditelně oživí a rozzáří. Pokud tedy přemýšlíte, jak oddálit proces stárnutí a eliminovat vrásky.

Liftingová masáž
Lifting obličeje je velmi příjemná masáž, která se provádí jemnými speciálními tahy a je vyhledávána z důvodu významných regeneračních účinků. Zaměřuje se na mimické svaly obličeje a působí velmi dobře na vrásky vzniklé únavou.

Často se po této masáži vzhled a kvalita pleti zlepší natolik, že dochází i ke změně celkového výrazu obličeje. Stane se tak proto, že se uvolní napětí v obličeji, urychluje se tkáňový metabolismus, který podporuje úbytek podkožního tuku a také se změní tonus kůže.

Obvyklé účinky masáže obličeje
ihned viditelný efekt
navrací pleti svěží vzhled
vyhlazuje pokožku a zvyšuje její pružnost
podporuje regeneraci
dochází k rychlejšímu odplavování odpadních látek
zmírnění projevu spadlých očních víček
zvýší vaše sebevědomí a spokojenost
zpomaluje tvorbu vrásek
odstraňuje svalové napětí, uvolňuje a stimuluje mimické svaly

Relaxační masáž obličeje a dekoltu
Masáž obličeje je velmi příjemná relaxační procedura, která přispívá k prokrvení pokožky, uvolňuje její napětí. Má blahodárné a maximálně relaxační účinky, zejména na centrální nervovou soustavu.

Masáž očního okolí
Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže. Zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy.

Výhody
Zlepšení vrásek v okolí očí
Snížení nitroočního tlaku
Možnosti zlepšení zraku
Zmenšení váčků pod očima
Zprůchodnění dutin
Výsledný efekt je viditelný již po první proceduře. Pokožka v okolí očí je pevnější, vypnutější a hladší.

Liftingová MASÁŽ obličeje 60 min 600 Kč
Relaxační MASÁŽ obličeje a dekoltu 30 min 300 Kč
Tyto masáže jsou doplňkové ke kosmetickému ošetření Pro Skin.
MASÁŽ obličeje a dekoltu 20 min 200 Kč
Masáž hlavy 15 min 250 Kč
Masáž očního okolí 15 min 250 Kč

Estetické zákroky

Barvení řas 20 min 150 Kč
Trvalá na řasy 60 min 490 Kč
Korekce obočí 20 min 200 Kč
Barvení obočí 15 min 100 Kč

DEPILACE

Před procedurou se nanáší předdepilační gel nebo tonikům a pudr, který je určený pro přípravu pokožky k depilaci. Po skončení procedury se na tělo nanáší uklidňující olej, chladicí gel nebo krém. Emulze po depilaci vytváří neuvěřitelný pocit svěžesti, snižuje růst chloupků a prodlužuje efekt depilace.

Pro ženy
Lýtka 20 min 300 Kč
Celé nohy 45 min 650 Kč
Bikiny 15 min 300 Kč
Celé nohy a bikiny 60 min 850 Kč
Hluboká depilace bikiny (Brazil) 40 min 600 Kč
Celé nohy a hluboká depilace 90 min 1200 Kč
Podpaží 15 min 200 Kč
Horní ret 15 min 150 Kč
Brada 15 min 150 Kč
Tváře 30 min 200 Kč
Předloktí 15 min 250 Kč
Paže 15 min 250 Kč
Celé ruce 30 min 400 Kč
Záda 30 min 600 Kč
Pro muže
Podpaží 20 min 250 Kč
Nosní dírky 15 min 200 Kč
Uši 15 min 200 Kč

K depilaci používáme výrobky Italwax.


*ceník platný od 9.12.2019Problémy s pletí? Zkuste kosmetiku Dermalogica

Autor článku: REDAKCE ELLE

Patří k nejlepším a nejoceňovanějším kosmetickým značkám na světě. Zatímco beauty editoři její produkty s oblibou umisťují do must-have, dermatologové je doporučují zoufalým pacientům. Řeč je o americké značce Dermalogica.
Vyznačuje se několika sympatickými znaky: nepoužívá látky, které by mohly způsobit podráždění pleti (od lanolinu, alkoholu až po barviva či parfémy), vyznává jednoduchý design bez příkras a v reklamách sází pouze na své produkty, nikoli na modelky či photoshop. Zamilovaly jsme si ji ale především z jiných důvodů. Protože funguje a protože v její nabídce najdete všechno, co potřebujete. A ještě něco víc. Vybírat můžete z řady pro čištění, hydrataci, anti-aging produktů, ze speciální péče, koncentrovaných sér, masek…

Po pravdě nevíme, co dřív. Krásnou zářivou pleť bez nečistot dělá Gentle Cream Exfoliant, stresovanou pleť zaručeně uklidní maska Skin Hydrating Masque s přesličkou a rozmarýnem, s vráskami si poradí sérum Extra Firming Booster. Na nečistou pleť zabírá speciální roztok Special Clearing Booster, který se nanáší na problematické partie. A především pak Dermalogica pudr Daily Microfoliant. Je mu už deset let a stal se nejprodávanějším produktem značky. Pudr se smíchá s vodou, napění a krouživými pohyby se jím masíruje pleť. Po spláchnutí je viditelně hladší a zářivější.

Kosmetiku Dermalogica se můžete zakoupit i u nás.


AKCE

 • KOSMETICKÉ WELLNESS HÝČKÁNÍ 

Před nebo po kosmetickém ošetření můžete využít wellness zónu – bazén, sauny, parní lázeň a whirlpool.
CENA po slevě: 120,-Kč (běžná cena 500,-)

Recenze:

Dobrý den,

chtěla bych se podělit o skvělý zážitek u paní Kasprik na kosmetice. Mám problematickou pleť a zkouším už kde co…Jela jsem do Prahy na víkend a říkala si, zkusím vyhledat někoho tam, že by mi mohl dát doporučení, co a jak…našla jsem si na internetu paní Kasprik a tak skvělou kosmetiku jsem ještě nezažila! bylo tak strašně příjemné, že lituju, že v té Praze nežiju 🙂 Paní Kasprik mi doporučila, jak mám s pletí pracovat a jaké produkty používat. Jsem strašně moc spokojená! Velice jí tímto děkuji! Dermalogica mě opravdu velmi mile překvapila. Je to sice dražší kosmetika, ale investice se určitě oplatí…

Jakmile pojedu zase do Prahy, určitě ji zase navštívím!

Paní Kasprik vřele doporučuji, je to profík a je vidět, že svou práci dělá s láskou….

Přeji hezký den,

Andrea K…

Aktuální rozvrh lekcí

Zobrazit rozvrh >