„Nejsme součástí obchodování s krásou. Péče o pleť není o kráse ani rozmazlování, luxusu, požitku, nebo tělesných půvabech. Pečovat o pleť je totéž jako pečovat o chrup. Je to zdravotní nezbytnost. A samozřejmě v důsledku této péče budete vypadat lépe, ale to je druhotná věc..“

Jane Wurwand, zakladatelka IDI a Dermalogica

Zcela zásadní odlišnost od dalších společností je v tom, že Dermalogica je výzkumný a vzdělávací institut, nabízející i své přípravky, ne kosmetická značka s podpůrným vzdělávacím systémem. International Dermal Institut vznikl v roce 1983, prováděl výzkum pleti a poskytoval postgraduální studium profesionálům v oboru kosmetičkám a masérům. Ti se následně sháněli po přípravcích, které by odpovídaly jejich nově nabytým znalostem a potřebám, které na tehdejším trhu zcela chyběly. V roce 1986 byly proto vyvinuty první produkty, které se značně vymykaly tomu, co trh nabízel jednoduše poprvé v historii se nehledělo na formu ale výhradně na obsah a to z hlediska absolutně nových kritérií. Dermalogica není „bio“  ani „organická“ kosmetika. Je společností, která využívá moderní západní výzkum i přírodní složky a východní odkazy tak, aby dosahovala co nejlepších výsledků (diagnóza pleti využívá principů čínské medicíny).

 • nejdeme s trendy hledáme prostě jen nejlepší řešení pro problémy s pletí
 • nejde nám o rozmazlování, ale o vzdělávání koncových klientů tak, aby se orientovali v potřebách své pleti i v široké nabídce dnešního trhu
 • nepodporujeme lživou reklamu, neslibujeme zázraky, zmizení a vylepšení problémů do určité doby apod., garantujeme jen realistické výsledky na základě obsahu přípravků a jejich profesionálního doporučení
 • absolutně odlišná salonní profesionální péče žádné „menu“, žádné určené postupy každé ošetření je unikátní, pokaždé jiné
 • respektujeme autentičnost profesionálů a požadavky jejich klientů
 • zákazníci mají nárok na poradenství zdarma a „recept“ Face mapping sheet na základě analýzy momentálního stavu pleti při každém ošetření
 • netestujeme produkty ani ingredience na zvířatech
 • žádné složité používání a aplikace pokud chceme veřejnost naučit o pleť pečovat konstantně, nesmí to být složitější než čištění zubů
 • použité jsou pouze účinné a bezpečné přírodní ingredience chceme co nejzdravější pleť, ale bez vedlejších účinků
 • 1. společnost na světě, která uvedla na každém obalu kompletní seznam ingrediencí
 • 1. společnost na světě, která ve svých reklamních materiálech fotí nenalíčené „modelky“ a „modely“
 • kromě produktů i vlastní profesionální koncepce a terapie Face Mapping, Skin Bar, Microzones.
 • vysoce aktivní formule první krémy s 20% obsahem vitaminu C
 • minimum zbytečné vody ve všech produktech
 • žádná umělá parfemace
 • žádná umělá barviva
 • žádné minerální oleje a ropné deriváty

 

OTEVÍRA DOBA 

PO   9-19
ST    9-15
ČT   9-19

Za prováděná ošetření je odpovědná profesionální Dermalogica terapeutka
Ekaterina Kasprik
>>> www.Beauty-Face.cz <<<

tel. 608 211 348

REZERVACE

Objednání služeb na recepci I´M FIT fitness
Po-Ne 8:00 – 21:00
tel. 211 138 151


 

NABÍDKA A CENÍK KOSMETICKÝCH SLUŽEB

Kosmetická ošetření Dermalogica     Mezoterapie   
Peelingové programy Lash Filler
Estetické zákroky Depilace
Radiofrekvenční lifting  

 


FACE MAPPING – analýza pleti
15 min., zdarma

Jedinečná analýza pleti Face Mapping odpoví na Vaše otázky přesně tak, aby přinesla co nejrychleji požadované výsledky. Dermalogica terapeutka důkladně prozkoumá Vaši plet‘ a na základě této analýzy navrhne ošetření, doporučí přípravky na domácí použití, jež zaručí optimální výsledky pro všech 14 zón obličeje. Odnesete si přehlednou analýzu v písemné podobě.

 



ProSkin DERMALOGICA ošetřenípéče pro jakýkoliv typ a stav pleti “připravená na míru“

Související obrázek

Řekněte sbohem typizovaným ošetřením, ze kterých si nikdy nemůžete vybrat. Dermalogica profesionální ošetření zohledňuje na 100 % všechny momentální i dlouhodobé potřeby vaší pleti. Díky zónové analýze pleti je Face Mapping pokaždé jedinečně připravený na míru. Myslí na vaši každodenní péči, momentální stav a potřeby všech jednotlivých zón.

Ošetření kombinuje vše, co potřebujete pro ozdravení a udržení vaší pleti co nejdéle mladistvé – profesionální dvojí čištění, exfoliaci, extrakci, masáž a masku.

ProSkin 30 30 min. 700 Kč
ProSkin 60  60 min. 1.300 Kč
ProSkin 90 90 min. 1.500 Kč
     
Masáž očního okolí  15 min. 250 Kč
Masáž hlavy  15 min. 250 Kč

 



Peelingové programy
Pro Power Peel je biologický aktivní dvojfázový peeling, který zjemňuje hrubost pleti, léčí akné, vyhlazuje jemné vrásky a napravuje pigmentaci v pleti.
Pro Power Peel 60 min. 1300 Kč
 

Diamantová Mikrodermabraze
Diamantová dermabraze je profesionální kosmetická procedura, která pracuje na principu jemného mechanického peelingu (obrušování) kůže pomocí speciálních nástavců, které jsou pokryty diamantovou drtí různé velikosti. Dermabrazí se odstraní odumřelá vrstva kůže, která se tak čistí, oživí a zlepší se její prokrvení. Po ošetření je pleť svěží a hladká. Tato efektivní a nebolestivá procedura je vhodná pro všechny typy pletí, pro ženy i muže. Metoda diamantové dermabraze je v USA v současné době nejžádanější metodou neinvazivní kosmetické dermatologie.

Diamantová Mikrodermabraze
60min 1000

Radiofrekvenční Lifting

Speciální ošetření, které je vysoce účinné a bezpečné. Ideální na zpevnění mírného až středně těžkého ochabnutí pokožky a kontur obličeje, redukci přebytečných tukových polštářků a odstranění celulitidy.

 
Ošetření obličeje + krku + dekoltu
70min 1300
Ošetření očního okolí
30min 600
*Při zakoupení balíčku 6 ošetření sleva 10%
 

Mezoterapie – mikrojehličkování

Mikrojehličkování neboli je elegantní a vysoce účinná metoda, která stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Je efektivní pro omlazení a zpevnění pleti, vyhlazení jemných vrásek, účinná při léčbě jizev, strií, akné, hyperpigmentace i rozácey .

Mikrojehličkování je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na ošetření křehké pokožky okolí očí a krku. Koncept mikrojehličkování je založen na vlastnosti samoobnovovací schopnosti pokožky. Jehličky vytváří v pokožce mikrotraumata, která při procesu hojení spouštějí novou syntézu kolagenu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka.

Kromě stimulace tvorby kolagenu mikrojehličkování také vytváří kanálky, kterými jsou účinné látky absorbovány mnohem rychleji a efektivněji. Proto každá takováto účinná látka ve spojení s mikrojehličkováním rychle prostupuje do oblasti, kam je určena. Léčebný účinek výživných látek, např. sér, je tak mnohonásobně vyšší. Studie prokazují, že použití mikrojehličkování může zvýšit účinnost takovéto topické terapie až o několik set procent.

Výhody
Vhodná pro všechny typy pokožky
Může být používána na obličeji, krku, dekoltu a jiné části těla
Nepoškozuje pokožku (není ablativní)
Nevyvolává citlivost pokožky na UV záření
Bez rizika změny barvy kůže
Vhodná i pro tenkou pleť
Vhodná i pro pleť po chemických peelinzích nebo laseru
Pro komfort pacientů mohou být použita topická anestetika
Krátká doba hojení
Proceduru je možné opakovat
Finančně výhodná metoda

Související obrázek

Indikace
Je to alternativa k drobným faceliftovým procedurám. Je např. možné dosáhnout skvělého výsledku v oblasti nad očima, a to díky přirozenému zpevnění pokožky kolem obočí.

Posílení jemné kůže
Je to vhodná alternativa ablativního resurfasingu u pacientů s tenkou kůží. Téměř bezbolestná a finančně výhodná terapie oproti neablativní laserové terapii (frakční laser).

Vyhlazování jemných vrásek
Mikrojehličkování vyvolává přirozenou syntézu kolagenu, významně zvyšuje penetraci účinných látek a tudíž léčebný účinek topických výživových sér je mnohonásobně vyšší

Akné a jizvy
Mikrojehličkování zlepšuje texturu pokožky a zmenšuje velikost pórů. Snižuje viditelnost jizev po akné, zlepšuje vzhled jizev po planých neštovicích,zlepšuje vzhled starých jizev a jizev po operacích.

Hyperpigmentace
Redukuje pigmentové skvrny, pomáhá rozptýlit nahromaděné melanocyty v podkoží. Ohraničené okraje pigmentových skvrn mizí, pleť získává rovnoměrný barevný tón.

Péče po ošetření
Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění. Tento efekt vymizí v průběhu 24 – 48 hodin. Po tuto dobu doporučujeme na pleť aplikovat pouze hydratačně – regenerační sérum. Make-up doporučujeme používat až po úplném zhojení pokožky (po 48 hod). Předčasné použití make-upu by mohlo zvýšit riziko vzniku hyperpigmentací, protože by se make-up mohl dostat do vytvořených mikro kanálků. Mohlo by také dojít ke vzniku zánětlivého procesu ošetřené pokožky. Běžný režim péče doporučujeme obnovit po úplném zhojení ošetřované pleti (za cca 5-7 dní).
Doba ošetření: 60 až 90 minut
Způsob aplikace: DermoPen (mikro jehličkování)
Frekvence: 1x měsíčně
Počet nutných ošetření je vždy stanovený v průběhu konsultace s kosmetičkou

Ošetření obličeje
60min 1500 Kč
Obličej + dekolt
90min 1900 Kč
Oční okolí
40min 1000 Kč
Ošetření vlasových folikul
60min 1300 Kč

*Při zakoupení balíčku 5 ošetření sleva 10%


LASH FILLER – Laminace řas a hloubková výživa od italské značky InLei
Vaše řasy budou krásně přirozeně natočené, silnější, hustší, opticky prodloužené a načerněné. Efekt vydrží 6-8 týdnů.
Řada Inlei Lash Filler je celá vyrobena v Itálii. Klinicky prověřené jsou proto nejen jednotlivé přípravky, ale i jejich vzájemné působení od odlíčení, přes natáčení, barvení, až po poslední krok výživy.Výsledek obrázku pro lash filler

Výsledky po aplikaci Lash Filler na Vaše řasy
Zesílení průměru řasy až o 24% (během 3 aplikací).
Natočení řas až o 31% výraznější než u klasické trvalé (po 1 aplikaci).
Posílení obsahu skutečného keratinu v řase.
Zvýraznění, lesk a výživa přírodních řas.
Můžete si vybrat ze 2 druhů zatočení – Natural Curl a Perfect Curl.
Hypoalergenní, nepoužívá se žádné lepidlo jako u prodlužování řas.

Závěrečná výživa Lash Filler
Výživa Lash filler se váže přímo na bílkoviny v řasách a působí až 3 měsíce od natočení. Oproti Lash botoxu, který ulpívá jen na povrchu řasy, se Lash Filler nevymývá. Opravuje řasu doslova zevnitř.

Účinné látky v Lash Filleru
Panthenol, Hydrolyzovaný keratin, Biotinoyl Tripeptid-1

Kdy pro Vás toto ošetření není vhodné?
Máte přecitlivělost na kteroukoliv ze složek přípravku
Máte poranění nebo zánět v oblasti oka nebo očního okolí
Máte ekzém v očním okolí
Absolvovala jste v nedávné době operaci oka nebo očního okolí
Jste nemocná
Máte menstruaci (počítají se i 2 dny před a 2 dny po)
Jste těhotná

Lash Filler
60min 1100 Kč

 


Estetické zákroky

Barvení řas 20 min 150 Kč
Korekce obočí 20 min 200 Kč
Barvení obočí 15 min 100 Kč

 

DEPILACE

Před procedurou se nanáší předdepilační gel nebo tonikům a pudr, který je určený pro přípravu pokožky k depilaci. Po skončení procedury se na tělo nanáší uklidňující olej, chladicí gel nebo krém. Emulze po depilaci vytváří neuvěřitelný pocit svěžesti, snižuje růst chloupků a prodlužuje efekt depilace.

Lýtka 20 min 300 Kč
Celé nohy 45 min 650 Kč
Bikiny 15 min 300 Kč
Celé nohy a bikiny 60 min 850 Kč
Hluboká depilace bikiny (Brazil) 40 min 600 Kč
Celé nohy a hluboká depilace 90 min 1200 Kč
Podpaží 15 min 200 Kč
Horní ret 15 min 150 Kč
Brada 15 min 150 Kč
Tváře 30 min 200 Kč
Předloktí 15 min 250 Kč
Paže 15 min 250 Kč
Celé ruce 30 min 400 Kč
Záda 30 min 600 Kč
Nosní dírky 15 min 200 Kč
Uši 15 min 200 Kč

*ceník platný od 1.9.2022


 

 

 

 

 

 


Problémy s pletí? Zkuste kosmetiku Dermalogica

Autor článku: REDAKCE ELLE

Patří k nejlepším a nejoceňovanějším kosmetickým značkám na světě. Zatímco beauty editoři její produkty s oblibou umisťují do must-have, dermatologové je doporučují zoufalým pacientům. Řeč je o americké značce Dermalogica.
Vyznačuje se několika sympatickými znaky: nepoužívá látky, které by mohly způsobit podráždění pleti (od lanolinu, alkoholu až po barviva či parfémy), vyznává jednoduchý design bez příkras a v reklamách sází pouze na své produkty, nikoli na modelky či photoshop. Zamilovaly jsme si ji ale především z jiných důvodů. Protože funguje a protože v její nabídce najdete všechno, co potřebujete. A ještě něco víc. Vybírat můžete z řady pro čištění, hydrataci, anti-aging produktů, ze speciální péče, koncentrovaných sér, masek…

Po pravdě nevíme, co dřív. Krásnou zářivou pleť bez nečistot dělá Gentle Cream Exfoliant, stresovanou pleť zaručeně uklidní maska Skin Hydrating Masque s přesličkou a rozmarýnem, s vráskami si poradí sérum Extra Firming Booster. Na nečistou pleť zabírá speciální roztok Special Clearing Booster, který se nanáší na problematické partie. A především pak Dermalogica pudr Daily Microfoliant. Je mu už deset let a stal se nejprodávanějším produktem značky. Pudr se smíchá s vodou, napění a krouživými pohyby se jím masíruje pleť. Po spláchnutí je viditelně hladší a zářivější.

Kosmetiku zančky Dermalogica si můžete zakoupit u nás.