CZ/EN

Masáže pro regeneraci, uvolnění a hýčkání těla a duše, čas pro odbourání svalového napětí a stresu.
Fyzioterapeutické procedury pro odstranění fyziologických potíží a dysbalancí skeletového i svalového systému.

 


Ceník

  30 min 60 min 90 min
Klasická masáž 400 Kč 800 Kč 1200 Kč
Sportovní masáž 400 Kč 800 Kč 1200 Kč
Relaxační masáž 400 Kč 800 Kč 1200 Kč

Balíčky (klasická, sportovní, relaxační)

Masáž 1x 60 minut  800 Kč 800 Kč koupit
Masáž 1x 60 minut (speciální) 900 Kč 900 Kč koupit
Balíček 3 masáží / 60 minut 760 Kč 2280 Kč koupit
Balíček 5 masáží / 60 minut 750 Kč 3750 Kč koupit

*Platnost balíčku je 6 měsíců od data zakoupení.

Speciální masáže

  Cena za 60 min.
Lávové kameny 900 Kč
Baňková masáž 900 Kč
Medová, čokoládová 900 Kč
Ruční lymfodrenáž 900 Kč
TUI-NA – Čínská masáž 900 Kč
Trigger Point 800 Kč
Havajská masáž 800 Kč

  • Denně 16:00 – 20:00 hod.

  • Rezervace na recepci I´M FIT den předem.

  • Platba hotově nebo kartou při rezervaci nebo přes e-shop.

  • Členové klubu s dostatečným kreditem nebo klienti se zakoupeným balíčkem se mohou rezervovat i telefonicky.

  • Storno a vrácení peněz nebo změnu termínu lze provést nejpozději v den masáže do 10:00 hod.!


Relaxační masáž

Příjemná relaxační masáž a přesto účinná v boji s každodenním stresem. Masážní aromatický balzám se směsí nejkvalitnějších aromatických olejů poskytuje příjemné uvolnění. Jemnou masáží pronikají vzácné silice do celého Vašeho organismu, pomáhající odstraňovat všechny obtíže a vy si vychutnáte opravdový relax.


Klasická masáž

Jedná se o masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení svalstva.


Sportovní masáž

Sportovní masáž slouží hlavně k odstranění nahromaděné únavy ze sportu. Provádíme ji jednou až dvakrát týdně. Po této masáži je vhodný krátký odpočinek. Sportovní masáže slouží především k osvěžení, rychlejší regeneraci a rychlému odstranění únavy. Jejich další význam je především preventivní, přispívají k lepší regeneraci svalů, brání zkracování svalů a zvyšují jejich ohebnost.


Havajská masáž

je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů, kombinované s prací prstů a dlaní, které díky své rytmice a provedení mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.


Čokoládová masáž

Blahodárný vliv masáže působí tak, že kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí. Během několika minut se Vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Obohacuje pokožku minerály jako vápník, draslík nebo hořčík. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.
Masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Čokoládová masáž je jedna z nejvíce uvolňujících, nejcitlivějších (a možná i nejsmyslnějších) masáží.


Medová masáž

Jedná se o starou a osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu, která využívá výborných účinků medu (především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých a nežádoucích usazenin, které mohou být i toxické povahy – tedy „jedy“ pro tělo. Medová masáž dokáže tyto látky odstranit nejen z povrchu buněk, ale i z hloubky tělesných tkání, a to například v okolí páteře, kde se po celou dobu našeho života usazují. Toxiny způsobují oslabování organizmu, což může mít za důsledek vznik různých nemocí. Jedná se o masáž zad a šíje, zlepšuje stav a výživu pokožky v masírovaných oblastech, prohřívá a tonizuje. Medová masáž umožňuje svou podstatou provádění, tedy „tzv. pumpováním“ za pomoci medu, na rozdíl od klasické masáže uvolnění toxinů z těla. Dále pomocí stimulace reflexních zón je možné touto masáží příznivě ovlivňovat i orgány v těle. Také napomáhá k silnému oživení celého organizmu. Je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu a napětí, nervových poruchách a stavech neklidu.


Lávové kameny

Dokáže tělo zbavit chronické únavy a nabít jej novou energií. Masáž je velmi intenzivní, naprosto bezbolestná a uvolňující. Během masáže budete vnímat hluboký klid a pocit vyrovnání, který vydrží několik dalších dnů. Masáž navozuje hlubokou relaxaci a vybízí ke spánku.


Baňková masáž

Baňková masáž zad je stará léčebná a preventivní metoda. Aplikací speciálních baněk a jejich posouváním po kůži se díky podtlaku ovlivní akupresurní a reflexně změněné body v místě masáže. Zároveň dojde k zesílení krevního a lymfatického oběhu a tím k lepšímu odplavení škodlivých látek. Široké použití u problémů s pohybovým aparátem a interních nemocí.
Pomáhá uvolnit svalové napětí, urychlit prokrvení masírovaných tkání a tím klienta zbavit bolestí zad zejména svalového původu. V rámci reflexního působení může mít příznivý vliv na vnitřní orgány. I za cenu silně vnímaného tlaku a tahu baněk má tato procedura nesporně ozdravující efekt.


TUI-NA – Čínská masáž

Patří k jednomu z pěti pilířů čínské medicíny, přestože u nás je to stále méně známá léčebná metoda. Tuina masáž pracuje se systémem akupunkturních bodů a drah a příznivě působí na kůži i ztuhlá místa svalové tkáně. Proto její účinky mnozí srovnávají právě se samotnou akupunkturou.
Specialitou Tuina masáže, která v překladu znamená tlač a uchop, je to, že se dělá přes látku. Pacient je masírován vleže či vsedě. „Masáž se může a nemusí dělat přes prostěradlo. Výhodou masáže s prostěradlem je zachování intimity klienta, možnost lepšího přítlaku, lepší nabrání svaloviny. Naopak výhodou masáže, když prostěradlo nepoužijeme, je ozdravné působení masážních olejů a intenzivnější prožitek masáže díky přímému kontaktu terapeuta a klienta.


Naši maséři

Každý den v týdnu je k dispozici pouze jeden z našich masérů.

 

Ceník masáží

  30 min 60 min 90 min
Klasická masáž 400 Kč 800 Kč 1200 Kč
Sportovní masáž 400 Kč 800 Kč 1200 Kč
Relaxační masáž 400 Kč 800 Kč 1200 Kč

Balíčky (klasická, sportovní, relaxační)

Masáž 1×60 min 800 Kč 800 Kč koupit
Masáž 1×60 min (speciální) 900 Kč 900 Kč koupit
Balíček 3 masáží /180 minut 760 Kč 2280 Kč koupit
Balíček 5 masáží /300 minut 750 Kč 3750 Kč koupit

*Platnost balíčku je 6 měsíců od data zakoupení.

Speciální masáže

  60 min
Lávové kameny 900 Kč
Baňková masáž 900 Kč
Medová, čokoládová 900 Kč
Ruční lymfodrenáž 900 Kč
TUI-NA – Čínská masáž 900 Kč
Trigger Point 800 Kč
Havajská masáž 800 Kč

  • Denně 16:00 – 20:00 hod.
  • Rezervace na recepci I´M FIT den předem.
  • Platba hotově nebo kartou při rezervaci nebo předem přes e-shop.
  • Členové klubu s dostatečným kreditem nebo klienti se zakoupeným balíčkem se mohou rezervovat i telefonicky.
  • Storno a vrácení peněz nebo změnu termínu lze provést nejpozději v den masáže do 10:00 hod.!

 

Masáží to nekončí!
…zakoupením některé z procedur je pro Vás také vstupenkou do wellness zóny a využít sauny k prohřátí těla ještě před masáží.